Dlaczego meble na wymiar?

Dobrze zagospodarowane wnętrze kuchni to nie tylko przestrzeń ale również miejsce na schowanie różnego rodzaju akcesoriów kuchennych. Niestety, w sklepach nie znajdziemy szafek dopasowanych do naszych potrzeb. Znajdziemy jedynie meble uniwersalne, pasujące do większości kuchni, jednak niekoniecznie praktyczne. W większości mieszkań kuchnie są małe, często niewymiarowe. Umeblowanie ich standardowymi, dostępnymi w sklepach uniwersalnymi meblami się nie sprawdzi.

Warto w takim wypadku zlecić wykonanie zabudowy kuchennej profesjonalistom.

Po wstępnej rozmowie przystąpimy do wykonania projektu. Dzięki rozmowie, wiemy czego Państwo od kuchni oczekują, jaki będzie jej charakter czy też funkcjonalność. To również moment, gdzie wybierasz materiały, z jakich zostaną wykonane meble oraz elementy wykończeniowe jak różnego rodzaju okucia czy uchwyty. Ponieważ współpracujemy z producentami polskimi jak i zagranicznymi, możemy Ci zaproponować szeroki wybór materiałów wysokiej jakości.

W drugim etapie wykonujemy dla Państwa projekt zabudowy kuchennej. Dzięki projektowi, mogą Państwo zwizualizować sobie swoją wymarzoną kuchnię zobaczyć, czy będzie ona wyglądać tak, jak to sobie Państwo wyobrażali. To również ostatnie chwile na wprowadzenie poprawek w projekcie wykonanym przez nas za państwa aprobatą .

Trzeci etap to montaż mebli u Państwa w domu.

Comments