O firmie

Nasza historia

Od początku istnienia czyli 1980 rok rejestracji – początkowo Pracownia Stolarki Artystycznej i Rzeżby, a następnie Pracownia Stolarki Artystycznej – zajmował się obróbką drewna , tworząc najrozmaitsze meble i wyroby z drewna. Połowa lat osiemdziesiątych to początek tworzenia się specjalizacji – Meble kuchenne na zamówienie.

Wieloletnie działanie wymuszało ciągłą rozbudowę , jak i zakup najrozmaitszych maszyn do obróbki drewna i płyt drewnopochodnych. Obecnie Zakład Stolarki Artystycznej ( ZSA – Meble) to niezależna mała fabryka mebli działająca na najnowszych technologiach obróbczych. Wielozadaniowy park maszynowy CNC pozwala tworzyć stanowiska wykonawcze jako precyzyjne i bardzo wydajne.

  • Do produkcji mebli wykorzystujemy drewno dębowe , olchowe , jesionowe,forniry naturalne i modyfikowane,płyty MDF,płyty wiórowe i laminowane , szkło,oraz profile aluminiowe.
  • Do uszlachetniania powierzchni mebli stosowane są barwniki oraz lakiery najwyższej klasy.
  • Stosowane okucia produkowane są przez renomowane firmy takie jak : Blum , Hetich , Peka, GTV,

Projektowane i realizowane przez nas kuchnie i meble stanowią integralną część jego funkcjonalności i piękna,dlatego specjalizujemy się w większości w kompleksowych wykonaniach ? zestawach , które charakteryzują się swoistym wyrafinowanym stylem, oraz najwyższą jakością i dopracowaniem.

W naszej ofercie

Skupiamy się na indywidualnym podejściu do każdego zamówienia.
Wyroby Zakładu Stolarki Artystycznej to w większości kontynuacja stolarstwa klasycznego opartego na obróbce drewna , oraz płyt w najbardziej zaawansowanych technologiach.
Tworzone we własnym zakresie elementy składowe mebli tworzą inną , niepowtarzalną całość.
Nasze meble obok tradycjonalizmu łączy komfort i wygodę użytkowania z charakterystycznym wytworzonym przez lata stylem , jak i niecodziennym designem. Tym co nas wyróżnia pośród oferowanych mebli ? to odrębne wzornictwo bogata oferta wykonań i niepowtarzalny oryginalny styl. Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu oraz posiadaniu bogatego parku maszynowego oprócz mebli kuchennych , wykonujemy również meble do sypialni, łazienek, salonów, biur, bibliotek.


Jakieś pytania? Bądź w kontakcie!